DreamyBooks

Özellikler

Mobil kütüphane

Yüksek kalitede her yere taşınabilir dijital kitaplar. Çalışmalar göstermiştir ki, kendi kitaplarını tercih eden çocuklar daha çok kitap okuyor ve bir ömür boyu süren okuma sevgisine dönüşüyor.


Bana Oku

Çocuğunuz okul öncesi yaşında yada siz seyahat halinde olabilirsiniz. DreamyBooks tüm kitaplarda sesli okuma seçeneği sunar. Bana Oku ile çocuklar sevdikleri hikayeleri sektörün en profesyonel seslendirmenlerin sesinden dinleyebilir.


Sesimi Kaydet ve Kaydımı Oku

Kitaplar öğrencilere dinleme, okuma ya da okuduğunu dinleme seçenekleri sunmaktadır. DreamyBooks kaydet seçeneği ile dilediğiniz kitabı tek başına yada çocuğunla birlikte seslendirebilir, müthiş yaratıcı hikayeler yaratabilirsiniz.


Kelime Takip Teknolojisi

Okul öncesi çocuklar kitabı dinlerken kelime takip özelliği sayesinde kelime tanıma sürelerini hızlandırmaktadır. İlkokula başlayan çocukların okumayı öğrenmesine fayda sağlamaktadır.


Zenginleştirilmiş Kitaplar

İçerisinde ses, müzik, yazılı metin ve kelime takip özelliklerinin birlikte kullanılması ile öğrencinin birçok duyusuna hitap edilerek öğrencilerin okumaktan keyif alması hedeflenmiştir.