DreamyBooks

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

DreamyBooks nedir?

DreamyBooks 2-12 yaş çocukların mobil cihazlardan okuyabileceği masal ve hikaye kitaplarından oluşan dijital bir kütüphanedir.

DreamyBooks da ne tür kitaplar mevcuttur?

DreamyBooks'da yayınevi ve yazarların masal ve hikaye kitaplarını, amatör yazarların hikayelerini ve DreamyBooks'un yayınladığı modern klasik masal serisini bulabilirsiniz.

DreamyBooks kullanmak için internet bağlantısı gerekli midir?

Kitapları indirmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyarsınız. Kitaplar indikten sonra okurken internet bağlantısına gerek olmaz.

Hangi ülkelerde kullanılabilir?

DreamyBooks dünyanın her yerinde kullanılabilir. IOS cihazlar için Apple Store, Android cihazlar için Google Play Store dan indirilebilir.

Hangi dillerde kitaplar var?

Şu anda sadece Türkçe kitaplar sunabiliyoruz. Yakın gelecekte ingilizce ve almanca kitaplarımız da olacak. Lütfen bizi izlemeye devam edin.

Kullanıcı hesabına neden ihtiyaç var?

Kitaplarınız cihazlarınız ile senkronize edilir. Birden fazla cihazdan kullanabilmeniz için kullanıcı adına ihtiyaç duyuyoruz.

Birden fazla çocuğum var. Tüm çocuklarım için aynı hesabı kullanabilir miyim ?

Elbette! Tek bir kullanıcı adınızın olması yeterli. Birden fazla tablet ve telefonlardan tüm cocuklarınız kullanabilir.

Hesabımla birden fazla cihazdan tüm kitaplarıma erişebilir miyim?

Evet! DreamyBooks'da bir hesap oluşturduktan sonra herhangi bir cihaza eposta adresin ve şifren ile giriş yapabilirsin. Tüm kitapların her cihazda erişilebilir olacaktır.

Hangi cihazlar DreamyBooks'u destekliyor?

IOS cihazlar için Apple Store, Android cihazlar için Google Play Store dan indirilebilir.

DreamyBooks'daki kitaplar çocuklarım için güvenli ve uygun mudur?

Evet. DreamyBooks'daki tüm kitaplar 12 yaş ve altı çocuklar için uygundur. Biz çocuklara kaliteli ve yaşına uygun kitap getirmek için en iyi yayıncılar ve yazarlar ile çalışıyoruz.

DreamyBooks'da kitaplar ücretli mi?

Evet. Yazar yada yayınevinin kendi rızası olmadığı sürece DreamyBooks'da kitaplar ücretlidir. Biz bir kitabı ortaya çıkaran yazarın emeğinin karşılığını alması gerektiğine inanıyoruz. E-kitap basılı kitabın dijital ortama taşınmış halidir. İçerik değişmemiş, hatta resim, ses ve müzik ile zenginleştirilmiştir. Çocuk kitaplarında ayrıca illüstratör, çevirmen, seslendirme sanatçısı ve müzikler için de telif ödenir.

DreamyBooks'un eğitimciler için uyguladığı farklı bir model var mı?

Evet. DreamyBooks kitaplarını eğitimcilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Şifremi unuttum. Ne Yapmalıyım?

Applikasyon içinde sağ üst köşede ayarlar menüsünden Şifremi Unuttum ile eposta adresinize geçici şifre isteyebilirsin. Geçici şifreni aldıktan sonra Şifre Değiştir ile şifreni değiştirmeyi unutma.

DreamyBooks epostasından çıkmak için ne yapmalıyım?

Biz az sayıda ve sadece bilgilendirme amaçlı eposta gönderiyoruz. Yine de eposta almak istemiyorsanız size gönderilen epostamızdan birinin en altında Üyelikten Çık seçmeniz yeterli olacaktır.

Ben bir yayıncıyım. DreamyBooks'da kitap yayınlamak için ne yapmalıyım?

Harika. Bize dreamybooksteam@dreamybooks.com yada iletişim bölümünden mesaj bırakabilirsin. DreamyBooks ekibimiz sizinle en kısa sürede temasa geçecektir.

Ben bir yazarım. DreamyBooks'da kitap yayınlamak için ne yapmalıyım?

Harika. Bize dreamybooksteam@dreamybooks.com yada iletişim bölümünden mesaj bırakabilirsin. DreamyBooks ekibimiz sizinle en kısa sürede temasa geçecektir.